خدمات مو

خدمات مو
کراتینه و ریباندینگ، کوتاهی، شینیون و استایل، رنگ مو، هایلایت، اکستیشن و بافت
Previous
Next

با نامی بیوتی زیباتر شوید

همانطور که میدانید بعد از پوست، اصلی ترین عضو تاثیر گذار در زیبایی ظاهر موها هستند. برای اینکه بتوانید زیبایی خود را دو چندان کنید و ظاهری چشمگیر داشته باشید باید به سلامتی و زیباسازی موهایتان اهمیت بدهید. در این مرکز انواع روش‌های مراقبت از مو، متدهای رنگ مو، کوتاهی های ژورنالی و شینیون های حرفه ای توسط متخصصین ما برای شما انجام می شود.

خدمات مو

کوتاهی

کوتاهی

برای بهبود رشد مو و نابودی موخوره باید به طور مرتب موهایتان را کوتاه کرده و یا نوک گیری کنید. کوپ کارهای نامی بیوتی به روز ترین کوتاهی های ژورنالی را مطابق با سلیقه تان برایتان اجرا می کنند.

شینیون و استایل مو

شینیون و استایل مو

در نامی بیوتی زیباترین مدل مو متناسب با فرم چهره شما توسط متخصصین ما اجرا می شود. تجربه و تخصص شینیون کاران این سالن باعث زیبایی دو چندان شما در بهترین روزهای زندگیتان خواهد شد.

کراتینه ریباندینگ

کراتینه ریباندینگ

با کمک این روش می توانید در هر آب و هوا و شرایطی موهایی صاف و شلاقی داشته باشید و برای همیشه از سشوار کشیدن خلاص شوید. در نامی بیوتی با کیفیت ترین محصولات برای سلامت مو و رضایت صد در صدی شما استفاده می شوند.

رنگ مو و هایلایت

رنگ مو و هایلایت

هدف متخصصین توانمند ما حفظ همیشگی سلامت موی شما و جلوگیری از آسیب آن هنگام رنگ کردن است. در نامی بیوتی انواع خدمات رنگ شامل هایلایت، آمبره و بالیاژ با استفاده از با کیفیت ترین محصولات روز دنیا انجام می شود.

اکستنشن

اکستنشن

از این روش می توان برای بلند سازی، پرحجم و پرپشت کردن موها استفاده کرد. در این مرکز اکستنشن با موهای طبیعی و توسط به روز ترین ابزارهای دنیا انجام می شود. با موهای اضافه شده میتوانید به مانند موهای خودتان رفتار کنید، آن ها را رنگ کنید، سشوار بکشید و یا حتی به استخر بروید.

بافت

بافت

یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر ظاهرتان بافت مو است. اگر دوست دارید برای چند روز ظاهری متفاوت را تجربه کنید می توانید جدیدترین مدل های بافت را در نامی بیوتی انتخاب کرده و اجرای آن ها را به متخصصین ما بسپارید.

نمونه كارها